תיקון BDI שלילי

לפני שנענה על השאלה הזאת ,קודם נסביר מהו BDI.

אז קדימה אתם מוכנים? יופי אפשר להתחיל ה- BDI

היא מערכת אשר עורכת רישום עלינו, כלומר על ההתנהלות הפיננסית שלנו לאורך השנים. כל גוף פרטי, ציבורי או עסקי נרשם במערכת הזאת. על פי המידע הרשום במערכת הזאת מחליטים הגופים הרלוונטים למי להעניק הלוואה או אשראי ומי לצערנו הרב "לא יקבל ".

אצלנו "באלמוג פתרונות פיננסיים" יש אנשי מקצוע המתמחים במחיקת רישום הבי די אי השלילי" אנחנו מנקים ומצחצחים את הבי די אי ומאפשרים ללקוחותינו להתחיל דרך נקיה חדשה ללא היסטוריה פיננסית שלילית צריך לדעת אתם לא לבד בעקבות המצב הכלכלי השורר בארץ ,בעולם ,האינפלציה עולה הריבית עולה וכו'… הרבה אנשים שואלים ומבקשים עצה איך לנקות את ה BDI שלהם, אך לפני שנמשיך,כדאי להבין את ההשפעה השלילית בחיי היום יום של BDI שלילי. ההשפעה ניכרת בכך שקשה לנהל חיים תקינים מאחר שכל הגופים הפיננסים המעניקים הלוואה או אשראי פשוט מסרבים להלוות או להעניק כרטיס אשראי. וכן אדם המבקש לעשות עסקת ליסינג פשוט יסורב לקבל רכב בעסקת ליסינג. בקיצור קשה לנהל חיים נורמליים בעקבות -BDI שלילי.

איך מתקנים את זה?

מסיבה זאת המומחים שלנו "באלמוג פתרונות פיננסיים" קמנו והרמנו את דגל העזרה לכם לקוחותינו. ובשורות הבאות נסביר את חלקי הפעולות שאנו עושים על מנת לנקות מכל רבב את ה- בי די איי שלכם,אז בואו נמשיך אנחנו מתחייבים לבדוק את האינפורמציה הקיימת במערכת עליכם האם הנתונים השליליים שמופיעים במערכת נכונים?

האם הנתונים תקינים על פי החוקים והכללים כיום?

על כן נצרך אנשי מקצוע עורכי דין אשר יתנו ליווי אשר יכוון אתכם על מנת למחוק את הרישום השלילי לגביכם, צריך לזכור אין זו גזירה אשר אי אפשר לשנותה.

לסיכום אצלנו "באלמוג פתרונות פיננסיים" תקבלו את כל הליווי מ-א עד ת "אנחנו נעשה אתכם אנשים חיוביים בכל האופנים"
שלכם "אלמוג פתרונות פיננסיים".

הכסף שלך ממתין לך!

החלק שלכם הוא פשוט למלא את השאלון שלפניכם סמנו "V" שהתשובה שלכם היא "כן",  ואנחנו נדאג כבר לשאר

לקוחותינו מספרים

שאלות ותשובות

שאלות הנפוצות ביותר בקרב קהל לקחותינו

בעידן הבירוקרטיה וריבוי הניירת והטפסים הנוכחי לצערנו הרב רבים מאתנו מתייאשים "ופשוט מרימים ידיים" עד כדי כך ,שלפי פרסומי משרד האוצר יש כמה מיליארדים ששוכבים באוצר מבלי דורש ומבקש, והרבה מכך לצערנו הרב, נובע מייאוש הבירוקרטיה ,אמנם, אצלנו ב"אלמוג פתרונות פיננסיים" תהנו מאנשי המקצוע מהשורה הראשונה שיעזרו לכם במשיכת הכספים בצורה המקצועית והנכונה ביותר "והכי חשוב כדאיות המשיכה של הלקוח זה המקצועיות ששלנו".

בקיצור אצלנו תמצאו מקצועיות ואכפתיות ממדרגה הראשונה לצרכי הלקוח.

כן,כן,אנחנו עוזרים במשיכת החזרי מס "ישנים" עד 6 שנים אחורה אז…כדאי להזדרז כי לאחר 6 שנים הכסף שלכם חוזר למדינת ישראל על כן תנו לנו לעזור לכם לפני שיהיה מאוחר שלכם "אלמוג פתרונות פיננסיים".
בהרבה מקרים,זה יכול לקרות כאן ועכשיו ויש אופנים שהחזר המס יתקבל בחשבונכם לאחר חודש ויותר מה שברור "אנחנו נעשה הכל על מנת לזרז את התהליך עד שתראו את הכסף בחשבון.
אז דבר ראשון, אין עלויות פתיחת תיק אמנם התשלום יהיה עמלה מסוימת על הטיפול בתיק.