החזרי מס

אז מהם החזרי מס?

כל אחד מאתנו כששומע את המלה מס,החזרי מס,באופן אוטומטי מקשר את זה בטח לאיזה חוב שהוא חייב.מה שהרבה מאתנו לא יודעים כי מלבד התשלומים שלנו הקבועים למס הכנסה,בהרבה מהמקרים מגיע לנו החזרי מס מהמדינה.

לוגו אלמוג פתרונות פיננסים

אז איך זה קורה?

ישנם לא מעט מקרים,בהם אנחנו משלמים יותר מס ממה שבאמת היינו צריכים,כן,כן,כולנו הפכנו לאוטמטים,וכן תשלום המס גם כן אוטומטי דרך התלוש שלנו.

החוק מגדיר מדרגות למס הכנסה ולעיתים אנחנו משלמים יותר ממה שדורש החוק, לעיתים יתברר לנו בסוף השנה בעת חישוב המס הסופי ששילמנו יותר ממה שהיה צריך.

אז מה עושים?

פה בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה בקיצור אנחנו עושים בשבילכם.

אנחנו ב"אלמוג פתרונות פיננסיים" נעשה את כל התהליכים שנראים לכם "סבוכים ומורכבים" היות שלפעמים מדובר בהרבה מאד כסף מה גם שיש "חוק התיישנות" שצריך לתת את הדעת על זה חשוב לדעת:"ניתן לבצע בדיקת זכאות עד 6 שנים אחורה".

על כן כדאי לתת לגוף מקצועי שיבצע זאת עבורכם ובזריזות על מנת שהכסף לא יחזור לקופה של המדינה אנו עובדים על בסיס הצלחה בלבד ותשלום שכ"ט ישולם רק בתום התהליך כאשר אתם תקבלו את כספכם.

מחלקת החזר מס בחברתנו מומחים בתחום ואחוזי הצלחה הינם גבוהים מאוד אנו מתחייבים לשירות מקצועי ואישי ,שקיפות ומטרה אחת ברורה שהלקוח יקבל החזר גבוה.

הכסף שלך ממתין לך!

החלק שלכם הוא פשוט למלא את השאלון הקצר המצורף שלפניכם ואנחנו נטפל בשאר (סמנו " V " שהתשובה שלכם היא "כן")

לקוחותינו מספרים

שאלות ותשובות

שאלות הנפוצות ביותר בקרב קהל לקחותינו
ישנם כ-40 סיבות שמחמתם אתם זכאים להחזר מס לדוגמא: שינוי שכר, כספי צדקה, סטודנטים, שירות בצבא, משקיעים בשוק ההון וכו…
התשובה היא לא! השירות חינמי לגמרי! אמנם, באופן שתחליטו לקבל שירות ,VIP ,שזה אומר 100% ליווי מראשית התהליך ועד סופו כלומר, ארגון הטפסים והגשתם והתנהלות מול כל הגופים הממשלתיים והבירוקרטיה הנילווית, עד שתראו בחשבון הבנק שלכם את הכסף על שירות כזה בד"כ יש אמנם במידה ואינכם זכאים להחזר מס לא תשלמו כלום נ.ב אצלנו תהנו מאנשי המקצוע תקבלו את המובילים בתחום כך "שאצלנו החזר המס הגבוה ביותר".
בישראל על פי חוק אפשר להגיש בקשה עד 6 שנים אחורה אנשי המקצוע שלנו רק מחכים לבדוק אם מגיע לכם ולהשיב לכם את כספכם לפני שיהיה מאוחר.
בהרבה מקרים, זה יכול לקרות כאן ועכשיו ויש אופנים שהחזר המס יתקבל בחשבונכם לאחר חודש ויותר מה שברור "אנחנו נעשה הכל על מנת לזרז את התהליך עד שתראו את הכסף בחשבון".