דוח פנסיוני

בעידן המודרני, פעם בכמה שנים ,כמעט כל אחד מאתנו. החליף מקום עבודה, או חברת ביטוח, אותו שינוי גורם לנו שינוי רצף הפקדות על פי רוב רבים מאתנו כבר "איבדו את הראש" ואינם זוכרים היכן הפקידו ומי הפקיד עבורם עד שלצערנו הרב הרבה מאיתנו מתייאשים כבר מכספם.

אמנם חדשות שמחות באמתחתנו הכספים לא הלכו לשום מקום כן ,כן הם עדיין קיימים והיום, בעידן הדיגיטל, כל אחד יכול לצפות באתרים הממשלתיים בכספים שלו.

אמנם לצערנו הרב, רבים מאתנו לא יודעים לנתח את הנתונים הפיננסים הרשומים שם ולהצליב את הנתונים זה בזה,כגון כדאיות הדמי ניהול ותשואות.

לוגו אלמוג פתרונות פיננסים

אצלנו ב"אלמוג פתרונות פיננסים" עומדים לרשותכם מיטב המומוחים שיכינו עבורכם דו"ח מהמסלקה הפנסיונית

שבעזרתו תוכלו לראות כל קופה פעילה ולא פעילה הרשומה על שמכם ובין היתר גם לבדוק את גובה העמלות שנלקחות מכם. וכדאיות כלכלית בהחזקת הקופה הספציפית בגוף הפיננסי על כן אנו ממליצים באופן חד משמעי להיעזר ולבדוק את הכסף באמצעות גורם מקצועי / גוף בעל רישיון המתמחה בבדיקה פיננסית שכוללת גם מסלקה פנסיונית.

הכסף שלך ממתין לך!

החלק שלכם הוא פשוט למלא את השאלון הקצר המצורף שלפניכם ואנחנו נטפל בשאר (סמנו " V " שהתשובה שלכם היא "כן")

לקוחותינו מספרים

שאלות ותשובות

שאלות הנפוצות ביותר בקרב קהל לקחותינו
דו"ח פנסיוני הוא ריכוז היסטורי ועכשוי של כל קרנות הפנסיה הנוכחיות שנצברו עבורכם+הביטוחים שלכם כגון: מידע על קרנות פנסיה,ביטוחי-מנהלים, קרנות השתלמות , פוליסות חיסכון וגם לחלק מהביטוחים שרכשתם:ביטוחי חיים, ביטוחי משכנתא, ביטוח אובדן כושר עבודה וכן כיסויים לנכות ותאונות שרכשתם במסגרת ביטוחים אחרים.
כן, אנחנו "באלמוג פתרונות פיננסיים" נותנים הסבר וניתוח של המצב של המבוטח בצורה הכדאית והמשתלמת ביותר ללקוח כגון: היתרות בקופות הגמל, תחזית קצבה הצפויה לגיל הפרישה, פירוט הכספים האבודים, וכן כדאיות המשיכה במידה והלקוח ירצה למשוך את הכספים שצבר, וכן עזרה במשיכתן.

המידע מתקבל מהגופים הפיננסיים השונים במדינה, מועבר אל
המבקש ואמור לשקף במדוייק את המידע השמור בגופים השונים, אך תמיד
יכולות לקרות טעויות כמו:
1). תקלה בשליחת או קבלת המידע.
2). שליחת מידע חלקי אל המסלקה הפנסיונית.
3). אם הגוף הפיננסי שמר רישום לא מדוייק, זה הרישום שיתקבל במסלקה הפנסיונית.


בקיצור הדו"ח מקל מאד על איסוף החומר וזירוזו